20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب-آل اسکیپ

در بازی‌های اتاق فرار شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق، فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید. از بهترین اتاق فرارهای تهران که بزرگ‌ترین اتاق‌های فرار را دارد، مجموعه اسکیپ رومیست است. این مجموعه در شرق تهران و محدوده تهرانپارس قرار دارد و دارای ۳ اتاق فرار فعال با موضوعات معمایی، هیجانی و ترسناک است.

بعد از اینکه بازی رو انتخاب کردین و رفتید به محل با گیم مستر روبرو میشید که در مورد قواهد بازی براتون توضیح میده و هر سوالی که داشته باشید رو جواب میده. این اتفاق باعث شروع کابوس پدر خانواده که فردی خشک مذهب بوده می شود تا جایی که احساس نفرت و خشم باعث به وجود آمدن جنون در وی می شود. زیرا علاوه بر اینکه با ازدواج آن ۲ مخالف بوده هضم تغییر دین دادن دخترش برایش غیر ممکن و نابخشودنی است. بنابراین زمانی که آقای منسون اصرار هر ۲ طرف برای ازدواج را متوجه می شود مهمانی ترتیب میدهد و داخل نوشیدنی آن ها از سم کشنده ای استفاده میکند و تمامی مهمانان به همراه علی و دخترش به قتل می رسند.

هدف اصلی در این اتاق فرار رهایی از چهار اتاق تسخیر شده شیطانی با طراحی و جلوه های ویژه بسیار وحشتناک می باشد. نور قرمز محیط بر استرس و ترس شما تا حد زیادی تاثیرگذار است و به همین دلیل تمرکزتان را برای حل معماهای چالش برانگیز کم می کند. در این اتاق فرار سناریوهای متعددی پیاده سازی شده اند و همگی به شدت مورد توجه افراد در گروه های سنی مختلف قرار گرفته اند.

اتاق فرار اسکیپ مستر

برخلاف بسیاری از اتاق‌ها، این اتاق فرار تجربه‌ی خوبی را برای تمامی گروه‌های سنی ارائه خواهد کرد و چندان اینجا ترسناک نیست. اتاق فرار روزولت در سانفرانسیسکو داستانی را روایت می‌کند که به شما این امکان را می‌دهد تا با ماجرا درگیر شوید و این امکان در بسیاری از اتاق‌های فرار دیده نمی‌شود. در واقع در اتاق فرار روزولت شما بخشی از داستان خواهید بود و ماجرا قطعا برایتان بسیار متفاوت است.

اتاق فرار توهم؛ مجموعه اسکیپ مستر

مجموعه اتاق فرار اسکیپ می، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های اتاق فرار ایران است که علاوه بر تهران در نمک‌آبرود و چالوس هم شعبه دارد. شعبه تهران مجموعه اسکیپ می در مجتمع تجاری کورش قرار دارد و شامل ۵ اتاق فرار مختلف است. اتاق فرارهای فرار از زندان یک، متل بوداپست، معمای تسلا، سرقت بانک و بمب شیمیایی فریتز‌هابر با ژانرهای مختلف،‌اتاق‌های این مجموعه در تهران هستند. در این مطلب سعی داریم تا به معرفی ۱۰ مورد از بهترین اتاق‌ های فرار در جهان بپردازیم و هیجان هر یک از این اتاق‌های فرار را شرح دهیم. این مجموعه یکی دیگر از اسکیپ روم‌های تهران بوده و در حال حاضر فقط در یک سناریو به نام اتاق فرار طالع نحس فعالیت می‌کند.

در محیطی با چیدمان و طراحی ترسناک، سناریوهای مختلفی از قبیل دزدان دریایی، مومیایی و تایتانیک شبیه سازی شده است. در این بازی تیمی متشکل از ۲ تا ۸ نفر باید بتوانند معماهای مختلف را حل کنند و در کنار ترس، دورهمی دوستانه و مهمانی به سبک هالیوود را در آن تجربه کنند. چیزی که باعث شده است تا این اتاق فرار در لیست اسکیپ روم های ترسناک آمریکا قرار گیرد، شبیه سازی شرایط پر از استرس لحظه غرق شدن کشیتی تایتانیک می باشد. در لحظه غرق شدن کشتی شما و دوستانتان به دنبال قایق نجاتی هستید که کاپیتان قبلا در مورد آن با شما صحبت کرده است. در شرایطی پر از استرس باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت به محل مخفی شدن قایق دست پیدا کنید.

استفاده از اتاق فرار با طراحی اسکیپ روم دات آی آر، یکی از بهترین تجربیات شما خواهد بود. اتاق فرار کوروش تهران به نام سکیپ می هم در مجتمع تحاری کوروش چند اتاق با درجه سختی‌های مختلف دارد. اتاق فرارهای به نام سرقت از بانک،پمعمای تسلا، فرار از زندان و…هرکدام از داستان‌های این اتاق‌های فرار در سایت اصلی مجتمع تجاری کوروش قرار دارد و قبل از رفتن می‌توانید داستان‌هاش را بخوانید. اتاق فرار منفی چهار، دومین اتاق از مجموعه «بینگو اسکیپ روم» اتاق فرار تهران است و در منطقه صادقیه قرار دارد. داستان بازی، زندگی دختری به نام مریم را در طبقه منفی چهار یک ساختمان متروکه روایت می‌کند.

اتاق فرار تسخیر

ترکیب فضایی ترسناک و حل معماهای سخت، ژانری است اتاق فرار راز برایتان در نظر گرفته است. این یعنی که شما باید همزمان با دلهره‌ای زیاد، معماهای اتاق را حل کرده و به سرنوشتی که افراد اتاق به آن دچار شده‌اند پی ببرید. اتاق فرار Amsterdam Catacombs و Sherlocked نیز از دیگر گزینه هایی هستند که می توان در لیست اتاق فرارهای ترسناک آمستردام قرار داد.

این اتاق فرار مورد توجه سربازان قدیمی ایالات متحده قرار گرفته و برای کودکان یا بزرگسالان عصبی‌کننده نیست. در این اتاق فرار، حبس، روبرو شدن با قاتل، مبارزه با آدم خوار و آسیب دیدگی را تجربه خواهید کرد. مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است. شما باید در این بازی با یافتن سرنخ‌ها و حل معماهای طراحی شده از اتاق خارج بشوید. اگر به دنبال ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران می‌گردید، بدون تردید بلیط‌های خود را برای بازی در این مجموعه فوق‌العاده رزرو کنید. در این بازی مرگبار، باید از قوانین و مقررات از پیش تعیین شده پیروی کنید تا بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید.

  • این اتاق فرار با دارا بودن ژانرهای ترسناک و جذاب، می‌تواند مراجعه کنندگان را به هیجان بالایی برساند.
  • متل بوداپست ۳۱۳،فرار از زندان ۱،فرار از مدرسه، معمای تسلا، بمب شیمیایی فریتز هابر و سرقت از بانک سناریوهای ارائه شده از سوی این مجموعه هستند.
  • از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا این اسکیپ روم یکی از ترسناک ترین گزینه ها در میان اتاق فرارهای اروپا قرار گیرد، استفاده از جلوه های ویژه بسیار حرفه ای در کنار معماهای به شدت چالش برانگیز می باشد.
  • این خانه پر از اتاق‌های مختلف است و ۵ اتاق در اختیارتان خواهد بود.
20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب-آل اسکیپ
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار