کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

درز های بین پانل ها با نوار مش و بتونه درزگیری مخصوص خود آن پانل درزگیری میشود و سپس کل سطح پانل با خمیر ماستیک کناف آماده جهت اجرای رنگ آمیزی می شود. البته از فضای خالی داخل دیوار هم می توان جهت عبور لوله های تاسیسات آب و برق سقف کناف و … همچنین نصب عایق صوتی و حرارتی مانند پشم سنگ یا عایق تزریقی پلی یورتان استاده نمود . ساختار کلی سیستم های ساخت و ساز خشک کناف شامل صفحات روکش دار گچی (و یا صفحات مسلح سیمانی) و پروفیلهای فولادی سبک می باشد ، که این صفحات به عنوان پوشش و پروفیلها به عنوان زیرسازی عمل می نمایند. به دلیل آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف دقت در اجرای این نوع سقف ها بالا بوده و خطاهای اجرایی سقف کاذب کناف کاهش پیدا میکند و سبب صرفه جویی در مصالح میشود. آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف از دیگر مزیت های سقف کاذب میباشد به گونه­ ای که در برخی از کشور ها برخی افراد با خرید مصالح مورد نیاز و مطالعه دستورالعمل اجرای سقف کاذب کناف موفق به اجرای آن شده اند.

  • این نوع سقف به دلیل داشتن اتصالات باعث بالاتر رفتن ایمنی در سقف می‌شود و از ریزش آن هنگام زلزله جلوگیری می‌کند.
  • با ایجاد ارتباط معنادار از لحاظ ساختار و رنگ بین سقف کناف پذیرایی و دیگر نقاط ساختمان، تم ظاهری ویژه‌ای برای منزل خود بسازید.
  • یکی از کلیدی‌ترین نکات در طراحی داخلی ایجاد بستر مناسب برای چینش لوازم منزل یا فروشگاه است.
  • برای اجرای سقف کناف در بازسازی ساختمان باید مراحل این کار را به ترتیب و به درستی انجام دهید تا لازم نباشد که هزینه های بیشتری را برای این کار صرف نمایید.
  • سیستم کناف نوعی پانل گچی یا پانل سیمانی هستند که توسط شرکت کناف تولید میشود و بر روی زیرسازی فلزی که معمولا با پروفیل های گالوانیزه سبک انجام میشود نصب میشوند .
کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. مراحل اجرای سقف کاذب رابیتس در ابتدا چون سقف کاذب در زیر سقف کار می شود و در نتیجه ارتفاع کار بالاست بایستی از تخته زیرپایی استفاده نمود که به اصطلاح چوب بست گفته می شود. از جمله ویژگی این دیوارها می توان به وجود قاب های فولادی اشاره کرد که به صورت پیش ساخته تهیه و به کار برده می شوند.

کناف سقف چه مزیت هایی را با خود به دنبال دارد؟

کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

از این رو اگر سازه های ساختمانی برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما دنبال کردن این توضیحات است. 2- عدم رعايت گونيايي طرحهايي که قرار است به صورت مستطيل اجرا شوند. کارفرمايان بايد لااًقل الفباي استفاده از سيستم کناف را بدانند تا در صورت اشتباه يا تخلف پيمانکار به او تذکر داده و از اجراي نا مطلوب کار بپرهيزند. برای نقد و بررسی دو سیستم ساختمانی باید هدف از این نقد را مشخص نماییم.

متخصصان بعد از بازدید محل، با توجه به‌ میزان مصالح و تعداد روز موردنیاز، هزینه تعمیر کناف را اعلام ‌‌می‌کنند. تمام این روش‌ها عموما برای محاسبه قیمت یک نوع کناف کاربرد ندارند. کناف دیوار برای جداسازی بخش‌های داخلی ساختمان، پوشاندن تأسیسات ساختمانی، رفع ناهمواری دیوار و جلوگیری از ورود گرما و صدا به ساختمان نصب ‌‌می‌شود.

زمانی که شما قصد دارید این عملیات را به انجام برسانید، در ابتدا نیاز است تا تمامی ابزارهای مد نظر را تهیه نمایید و سپس با اصول اولیه آشنایی پیدا کنید. حتما خیلی دوست دارید زمانی که در پذیرایی خانه خود نشسته اید، لذت بسیار زیادی را از طرح ها و وسیله های اطرافتان ببرید. به دست آوردن این حس آنطور که شما تصور می کنید، سخت نیست و با استفاده از این سقف ها قابل دستیابی است. وزن يک متر مربع ديوار کناف 25 کيلوگرم است ، در حاليکه وزن يک متر مربع تيغه آجر فشاري 267 کيلوگرم ميباشد . این نوع تایل ها دارای خاصیت جذب صوت می باشند.سوراخهای روی تایل به شکل دایره هایی به قطر 6mmبوده که فاصله مرکز به مرکز این سوراخ ها از یکدیگر 18mm می باشد.

ترفندهای اجرای کناف

یکی از مزیت های کناف مقاومت بالا در برابر حریق و رطوبت است که این قابلیت را دارد که به عنوان پوششی برای تیرها و یا ستونها باشند . برای اجرا کناف به این منظور ابتدا یک زیرسازی با فلز سبک انجام میشود و سپس پنل ها بر روی این سازه ها قرار میگیرند و تیر ها و ستون ها را میپوشانند . برخی از افراد تنها با نصب انواع کابینت به‌دنبال تغییر و زیباسازی آشپزی در منازل هستند. هر چقدر کابینت نصب شده بر روی دیوارها دارای زیبایی خاص و کاربرد مناسبی برای مصرف‌کننده داشته باشد، سقف این قسمت از خانه نیز باید دارای سقفی با طراحی شیک و تکمیل‌کننده باشد. با دیدن نمونه تصاویر مربوط به سقف کناف آشپزی به نتایج خیره‌کننده هماهنگی و هارمونی تمام آشپزخانه خواهید رسید. پانل‌های آکوا که به آن‌ها مسطح سیمانی هم گفته می‌شود برای برش دادن آن‌ها از دستگاه برش برقی استفاده می‌توان کرد.و برای برش پانل‌های گچی ار کاتر کناف استفاده می‌شود و برای برش سازه‌های گالوانیزه اجرای کناف از قیچی‌های مخصوص می‌توان استفاده کرد.

تولید، نصب و اجرای کناف با بهترین کیفیت توسط شرکت مدرن سازان رادیس

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار