مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو معماردیلی-دانلود پروژه معماری | memarinavaz

حتی در صورتی که رستوران شما فضای مناسبی برای ایجاد مناظر طبیعی در اختیار نمی گذارد، هنر شما و خلاقیت معمارتان در طراحی داخلی می تواند چنین مناظری را در محیط های بسته ایجاد کند. به کار بردن گلدان های متعدد و قرار دادن آن ها در بخش های مختلف رستوران از ایده های جالبی است که پیشنهاد می کنیم در طراحی داخلی رستوران خود به کار ببرید. طراحی پلان رستوران باید به نحوی صورت گیرد که آن را از دیگر محیط های اطراف، مشخص و جدا نماید و تمایز آن را از مکان های دیگر به خوبی نشان دهد. یکی از مهم ترین اصول در راه اندازی رستوران، محلی است که برای آن در نظر گرفته می شود. این که مایل باشید رستوران خود را در یک منطقه شلوغ و پر هیاهو راه اندازی کنید یا آن را در فضایی دنج و دور از سر و صدا و ترافیک تاسیس نمایید، به نحوه تفکر و سلیقه شما وابسته است. 1- رستوران و کافه بار “EL MAMA & LA PAPA” واقع در اسپانیا به مساحت 500 متر مربع در سال 2016 توسط گروه معماری “El Equipo Creativo” طراحی و اجرا شده است.

هماهنگی فرم و پلان پروژه کامل طراحی رستوران

طراحی داخلی رستوران، از مهم ترین مسائلی است که بعد از طراحی پلان، باید مد نظر قرار گیرد. در ادامه این مطلب به تعدادی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران اشاره خواهیم کرد. طراحی اصولی و درست فضای داخلی رستوران، باعث افزایش فضاهای مفید می شود و بهره وری بیش تری از فضا برای رستوران ایجاد می نماید.

اگر در ساختمان شما امکان استفاده از یک فضای باز وجود دارد حتما این کار را انجام دهید. در این بخش پلان بیش 15 رستوران که در خارج از کشور ساخته شده است را ارائه می دهیم. این پلان ها بعضا کامل و دارای نما، برش و … هستند و می تواند برای الگوگیری و ارائه در دروس مختلف معماری استفاده شود. صدای صحبت کردن مهمان ها، صدای پس زمینه، موسیقی، صداهایی که ممکن است از فضای بیرون رستوران شنیده شوند همگی زمینه را برای ایجاد همهمه و شلوغی رستوران فراهم می کنند. قبل از خرید چراغ پارکی چه نکاتی را در نظر بگیرید

چراغ پارکی یا چراغ محوطه برای تامین روشنایی حیاط، مسیر پارکینگ و فضای بیرونی ساختمان استفاده می‌شود. هر زمان نیاز به راهنمایی داشته باشید ما تا رفع کامل مشکل با شما همراه خواهیم بود .ما سعی میکنیم بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه دهیم.

چرا به پلان رستوران نیاز دارید؟

این مجموعه بزرگترین و جامع ترین پکیج منتشر شده در زمینه معماری رستوران است که تعدد پلان ها این تضمین را ایجاد می کند که حداقل یکی از آنها مطابق با نیاز شما باشد. ساخت رستوران یکی از مهم ترین پروژه‌های معماری است که طراحی آن با اهمیت بوده و بایستی به دقت مورد توجه و بررسی قرار گیرد. همه رستوران ها باید نقشه های آتش نشانی و خروج اضطراری داشته باشند که مسیرهای اضطراری برای خروج از ساختمان را ترسیم کند. پس از تکمیل پلان طبقه خود، مطمئن شوید که مسیرها را به کارکنان خود اطلاع دهید و خروجی های خارجی را به وضوح برای آنها و مشتریان خود مشخص کنید. قسمت ورودی از فضای مناسبی برای رفت و آمد و عبور صندلی چرخ دار برخوردار است.

مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو معماردیلی-دانلود پروژه معماری | memarinavaz کفپوش، فرش، موکت، پرده ها، مبلمان پارچه ای صدا را به خود جذب نقشه رستوران می کنند. در عین حال ستون های سنگی، تزئینات و سطوج چوبی سبب افزایش حجم صدا در رستوران می شود. معمولا صدا در رستوران های غیر لوکس حدود ۸۰ دسی بل است که در ساعات سلوغی به ۱۱۰ دسی بل نیز می رسد. اگر بتوان در نقشه و پلان دستشویی را در نزدیکی آشپزخانه قرار داد، در اتصالات آب و لوله کشی صرفه جویی می شود. اما به طور کلی محل قرار گرفتن سرویس بهداشتی بستگی به نقشه می تواند جای متفاوتی قرار گیرد. حتی اگر سرویس فوری در خدمات رستوران و یا کافه نیست باز هم داشتن یک کانتر پذیرایی و صندلی های راحت، برای مشتری هنگام انتظار پشت پیشخوان ایده خوبی است.

  • در طراحی رستوران، کافه و … باید آسایش و خدمات رسانی مناسب به مشتری در فضا در نظر گرفته شود و در عین حال تهیه و پخت و پز سفارشات نیز باید بسیار سریع و با بهترین کیفیت انجام گیرد.
  • 4- رستوران “PaCatar” واقع در اسپانیا به مساحت 130 متر مربع در سال 2011 توسط گروه معماری “Donaire Arquitectos” طراحی و ساخته شده است.
  • از این رو در طراحی نقشه پلان برای رستوران فضاهای مثبت را هاشور می زنیم آنچه باقی می ماند فضای منفی به حساب می آید.
  • این می تواند منجر به عدم تمایل مهمانان و کارمندان به استفاده از فضای اضافی شود.
  • زمانی که به چنین مشکلی برخورد کنیم باید برگردیم و اشتباهاتی که انجام داده ایم را برطرف نماییم.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار