تعمیر شارژر لپ تاپ تعمیرات آداپتور لپ تاپ در محل پین ورک-شارژر لپتاپ مستر جانبی

غالباً زمانی که باتری شروع به ضعیف شدن می نماید، یا آن که برای مدّت زمان طولانی از لپ تاپ بهره گیری نمی شود، با مشکلات چشمک زدن چراغ باتری به حالت نارنجی رو به رو می شویم. البته که این تغییر رنگ چراغ باتری برای بعضی از سیستم ها ممکن است و بعضی دیگر از این خصوصیات برخوردار نمی باشند. در این قبیل از شرایط غالباً گاهی شوک وارد نمودن به باتری می تواند مشکل را به صورت موقت حل نماید.

تعمیر شارژر لپ تاپ تعمیرات آداپتور لپ تاپ در محل پین ورک-شارژر لپتاپ مستر جانبی

در این زمینه خرید یک شارژر بی کیفیت ارزان قیمت، در ادامه می‌تواند هزینه‌های بیشتری را برای شما به دنبال داشته باشد. البته هر خرید گران قیمتی نیز دلیلی بر اصل بودن محصول ندارد. لذا باید در انتخاب خود دقت کرده و از یک برند و فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید.

شارژر لپ تاپ 19 ولت 1.58 آمپر 30 وات Acer این دسته از آداپتورها ویژه‌ی راه اندازی و شارژ باطری لپ‌تاپ‌های برند acer هستند. لپ تاپ ایسوس و دیگر برندها نیازمند یک شارژر مناسب هستند که در مکان‌های مختلف همراهتان باشد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نکته اصلی هنگام خرید انواع شارژر همراه آگاهی از مشخصات مربوط به قدرت خروجی آن است.

شارژر SURFACE (

آنها یک استوانه توخالی و عایق هستند که به پورت برق لپ تاپ متصل می شوند.اتصال Snap and Lockبه عنوان دوشاخه برق 3 پین و 4 پین DC Kycon شناخته می شود. این رابط دارای سه یا چهار پین است که توسط یک استوانه فلزی نازک احاطه شده است.اتصالات Molexاغلب در رایانه های شخصی برای تامین برق استفاده می شود. چندین سیم برق عایق شده توسط یک محفظه مستطیل شکل صاف و پلاستیکی با 3، 4 یا 6 پایانه محصور شده اند.اتصالات USBشامل یک فلز توخالی و مستطیلی است که در داخل آن دو یا چند پین فلزی صاف وجود دارد. این عبارت هم روی یک برگه کوچک در پشت لپ‌تاپ قرار گرفته است است. این نوع آداپتورها با افزایش ولتاژ سبب بهینه شدن انرژی برق برای استفاده در گجت‌ها می‌شوند.

فیلتر براساس قیمت:

معمولا افرادی دنبال این دسته از لپ تاپ ها هستند که نیاز به سخت افزار قوی و کار با نرم افزار های سنگین ندارند قیمت شارژر لپ تاپ . پس شما نباید از این لپ تاپ ها انتظار اجرای نرم افزار های طراحی و مهندسی را داشته باشید . لپ تاپ استوک lenovo miix 520 یکی از لپ تاپ های پرطرفدار در بازار می باشد که دلیل آن کاربرد آن نسبت به قیمت مناسب آن است. این لپ تاپ می تواند نیاز های روزمره شما را اعم از وب گردی، آفیس، تماشای قیلم و … کلیه لپ تاپ ها دارای 15 روز مهلت تست و تعویض هستند ، به این معنی که اگر لپ تاپ خریداری شده جواب گوی کار شما نباشد یا به هردلیلی از خرید خود رضایت نداشته باشید، میتوانید با مدل دیگری تعویض نمایید .

  • بلافاصله پس از آن، کادر “Power Options” روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود.
  • Lenovo adlx90NLC3A یکی از آن‌ها است که معمولاً بیشترین خریدها را در لیست شارژرهای لنوو دارد.
  • گاهی اوقات ممکن است در شارژر لپ تاپ، آداپتور و کابل از هم جدا باشند.
  • از قیمت واقعی آن مطلع شوید تا یک محصول با کیفیت و اصلی را خریداری کنید.
  • حتی بررسی دو شاخه، سایر رابط های موجود می تواند در این باره خیال شما را از منظر سلامتی باتری و شارژر خود راحت نماید و به شما کمک کند تا بهتر موضوع را تحلیل کنید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار