اسپری چربی زدای نانو فروشگاه نیازکده

اسپری چربی زدای نانو فروشگاه نیازکده

خوشبختانه این محصول به علت کاربری و قدرت ازبین برندگی چربی های سطوح کاربری های بیشتری پیدا کرد تا جایی که در بین خانم های خانه دار محبوبیت زیادی پیدا کرد که نمونه های کاربری جدید موتور شوی خودرو نانو را در ویدئوهای زیر میتوانید مشاهده فروشگاه کالایاب کنید. حالا می توانید چربی ها را به وسیله ابر یا فشار آب از سطح مورد نظر پاک کنید. برخی چربی ها آنقدر سفت و سخت هستند که به راحتی و برخی مواقع هرگز نمی توان آنها را از بین برد. و با خود فکر می کنیم جرم گرفتن و کثیف ماندن این وسایل یا اجزای داخلی خودرو یا ظروفمان امری کاملا عادی است و با آن کنار آمده ایم. اما باید بدانیم امروزه با بوجود آمدن تکنولوژی برگرفته از ذرات نانو، این سطح از جرم گرفتی دیگر ضروری و عادی نیست.

  • فقط لازم به ذکر است در مورد سطوحی که چربی های قدیمی و ضخیم تری دارند لازم است عملیات چربی زدایی بر روی آنها چندبار تکرار شود تا تمامی چربی ها از سطح مورد نظر پاک شوند.
  • شما می توانید با استفاده از اسپری (چربی زدا) موتور شور نانوسان تمام لکه های موجود در موتور خودرو را به راحتی از بین ببرید.
  • یکی از این محصولات چربی‌زا، چربی زدا قوی نانوسان است که با توجه به اینکه از تکنولوژی نانو استفاده می‌کند، قدرت چربی زدایی و پاک کنندگی قوری دارد.
  • به همین دلیل استفاده از یک عدد چربی زدا نانوسان برای آن ها کافی نیست.
  • کامل چربی ها پاک شده و دیگر اثری از چربی و کثیفی نخواهید یافت.

متاسفانه از آن بدتر بدون داشتن مجوز های لازم اقدام به فروش واهی کرده و محصول را به دست مشتری نمیرسانند برای جلوگیری از این روند مخرب برای فضای کسب و کار اینترنتی چه اقداماتی باید انجام داد . و تمامی محصولات این شرکت محترم کاملا ایرانی و با کیفیت می‌باشد. در نتیجه تبلیغاتی که توسط ذینفعان به عنوان محصولات وارداتی انجام می شود کاملا کذب است. استفاده از تکنولوژی نانو باعث می‌شود تا مولکولهای این شوینده بسیار کوچک و ریز باشند و بتوانند به عمق چربی ها نفوذ کرده و آنها را از بین ببرند. توجه داشته باشید کالا فاقد سری اسپری می باشد و می بایست این سری را به صورت مجزا توسط خریدار تهیه شود .

شامپو فرش و مبلمان نانوسان

حتی از این محصول برای تمیز کردن موتور خودرو نیز استفاده می شود . در ساخت اسپری چربی زدای نانوسان از فرمولاسیون پیشرفته‌ ای استفاده شده که بدون آسیب رساندن به سطح می‌تواند به شکلی مطلوب انواع کثیفی ها و آلودگی ها به خصوص چربی ها را حتی بدون دخالت دست از بین ببرد. چربی زدای نانوسان ☀️☀️به ازای خرید هر ۱۰ عددچربی زدا، یکی هدیه بگیرید.☀️☀️ اسپری چربی زدای نانوسان، به طرز معجزه آسایی چریی های چدن گاز، هود، مایکروفر و تمام ظروف و قابلمه‌هایی که سیاه شده اند و چربی سخت بسته اند، از بین می‌برد. ✅ کافیه روی محل مورد نظر اسپری کنید و حدود ۱۰ دقیقه بعد با یک فرچه نرم یا مسواک، تمیز کنید.

اوریزن سایت محصولات بیز

آن هم بدون تماس دست، یعنی فقط با استفاده از اسپری و پاک کننده می توانید لکه را از بین ببرید. استفاده از این اسپری بسیار آن است و کافی است یک اسپری به سر بطری نصب کنید و بر روی چربی های سخت مانند ته قابلمه، هود، گاز و یا حتی موتور خودروی خود اسپری کنید و بعد از 5 دقیقه یک مسواک و یا فرچه نرم کشیده شود. سپس با فشار آب گرم یا یک دستمال تمام چربی ها را از بین ببرید.

اسپری چربی زدای نانوسان بیز

گاز، چدن گاز، هود، مایکروفر، و تمام ظروف و قابلمه هایی که چربی سخت بسته اند. فقط لازم به ذکر است در مورد سطوحی که چربی های قدیمی و ضخیم تری دارند لازم است عملیات چربی زدایی بر روی آنها چندبار تکرار شود تا تمامی چربی ها از سطح مورد نظر پاک شوند. به همین دلیل است که چربی زدای نانوسان نسبت به دیگر چربی زدا ها قیمت نسبتاً بیشتری دارند. اما نکته ای که باید بدانید، این است که قیمت این چربی زدا ها نسبت به کیفیت آن بسیار ناچیز است. قیمت چربی زدا نانوسان که دارای حجم ۳۰۰ میلی لیتر می باشد، را حدوداً هشتاد هزار تومان الی صد هزار تومان می توان در نظر گرفت.

سپس با فشار آب گرم، چربی ها و کثیفی ها به راحتی از بین می‌روند. تمیز کردن چربی های سخت به ساده ترین شکل ممکن ، اصلی ترین و مهمترین ویژگی چربی زدا نانوسان است . محصولی نوین که سخت ترین چربی ها ، دوده ها و کثیفی های سطوح را با هر میزان سختی به راحتی ازبین می برد بدون اینکه به سطح فوق آسیبی وارد کند .

این محصول یک چربی زدای قوی و بسیار کارآمد می باشد که علاوه بر کارایی ، بزرگترین ویژگی آن را می توان عدم محدودیت در به کارگیری عنوان نمود . نانوسان فاقد ترکیبات مضر بوده و می توان با کمترین میزان دخالت دست ، سطح مورد نظر شما را از چربی و دوده تمیز کند . تأثیر گذاری بالای این چربی زدای قوی خانگی عدم وجود محدودیت در به کارگیری آن را فراهم آورده است ، به طوری که می توانید به سادگی از این محصول برای تمیز کردن انواع سطوح استفاده کنید .

انواع محصولات شوینده نانو خودرو و منزل را در اینجا مشاهده کنید. این محصول فاقد مواد اسیدی ، شیمیایی و فرمالین و دارای قدرت پاکنندگی بالا و عملکرد سریع می باشد. برای پاک کردن جربی های سخت و مانده بر روی چدن های گاز ، فیلتر هود ، زیرقابلمه و سظوح مشابه مناسب است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار